O kancelarii


Kancelaria Prawno-Skarbowa Szaruga Spółka komandytowa powstała z myślą o kompleksowym wsparciu przedsiębiorców w zakresie prawno-podatkowym. Kancelarię tworzy wieloosobowy zespół doświadczonych ekspertów w zakresie prawa podatkowego oraz wybitnych adwokatów z całej Polski. Prowadzimy sprawy firm na terenie kraju.
Świadczymy usługi z zakresu prawa gospodarczego i podatkowego. Zajmujemy się kompleksową obsługą prawno-podatkową przedsiębiorstw obejmującą obsługę bieżącą oraz doraźną w sprawach wymagających porady i wsparcia adwokata lub doradcy podatkowego.
Realizujemy pełen zakres spraw dla osób indywidualnych dotyczących prawa rodzinnego, cywilnego i karnego.
Współpracujemy z największą w Polsce agencją detektywistyczną, co umożliwia naszym Klientom kompleksowe przygotowanie materiału procesowego oraz jego skuteczne wykorzystanie w procesach sądowych.

Wspólnicy:
Krzysztof Szaruga – prywatny detektyw, założyciel i właściciel największej ogólnopolskiej agencji detektywistycznej w Polsce. Od prawie 20 lat związany z branżą detektywistyczną i wywiadu gospodarczego. Specjalista z zakresu bezpieczeństwa biznesu, nieuczciwej konkurencji i śledztw gospodarczych. „Nasze doświadczenie pokazuje, że bezpieczny rozwój biznesu zapewniający jego wzrost wymaga połączenia pracy detektywa, prawnika i doradcy podatkowego. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu przedsiębiorców wraz z najlepszymi specjalistami w kraju stworzyliśmy Kancelarię Prawno-Skarbową. Zapraszamy do współpracy.”

Janusz Kaczmarek – jeden z najwybitniejszych polskich adwokatów, doktor nauk prawnych. Były prokurator krajowy i minister spraw wewnętrznych. Ukończył Wydział Prawa na Uniwersytecie Gdańskim, a następnie aplikację prokuratorską. Przez blisko 20 lat pracował na wszystkich szczeblach prokuratury. Wykładowca akademicki, autor wielu artykułów i książek z zakresu prawa karnego. Od 2010 roku pracuje jako adwokat prowadząc kancelarię adwokacką w Warszawie i Gdyni.

 

realizacja: ibif.pl created by: ibif.pl created by: ibif.pl created by: ibif.pl created by: ibif.pl